A fost si l-am simtit. Oare va fi replica?

Cover mobile Andreea Talmazan Psihoterapeut Psihanalitic

ABONARE

ÎNSCRIE-TE LA NEWSLETTER

Nu trimitem spam! Citește Politica de confidențialitate pentru detalii.

4 comentarii

  1. Mmm..să sperăm că nu. L-am simţit şi eu şi de nebună ce sunt, primul lucru pe care am pus mâna să-l iau cu mine, a fost telecomanda (credeam că-i telefonul:))). Da..acum râd..:))

  2. EU mi-am pus haina pe mine si am luat-o la fuga pe scari pana la parter. Copilul meu era in vizita la o fetita. :))

  3. :)):))….eu nici nu m-am sinchisit sa ma misc de pe scaun si nici sa dau pauza la film…
    se pare ca ma cam lasa rece cutremurele…de fapt,presimteam ca e doar ceva mic si fara importanta 😛
    Andreea,ai reactionat aproximativ ca mama,care tot incerca sa-mi opreasca calculatorul si sa ma ia in sufragerie,acolo langa ea… ;))…chestia asta a fost draguta 🙂

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *