Eu si Silvia Busuioc am fost fotografiate in Fabrica la concertul AB4 :). Am petrecut o seara frumoasa vorbind despre copii. Te rog lasă gol acest câmp ABONARE ÎNSCRIE-TE LA NEWSLETTER Nu trimitem spam! Citește Politica de confidențialitate pentru detalii. Verifica in inbox sau spam pentru mesajul de confirmare.