M-am intors din vacanta. Si primul lucru pe care l-am vazut cand am deschis mess-ul a fost urmatorul status:

“Ai un seria 5 si-ti pute botul? … Plescaie menthol!”

Asta chiar ca mi-a placut!!! Multumesc Sorana!

Cover mobile Andreea Talmazan Psihoterapeut Psihanalitic

ABONARE

ÎNSCRIE-TE LA NEWSLETTER

Nu trimitem spam! Citește Politica de confidențialitate pentru detalii.

5 comentarii

  1. toata melodia aia e belea! eu la un moment dat aveam pe tel cand ma suna sheful meu cretin doar atat: “Da, da! Sa sugi p… de ziua ! “

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *